Spotkania profilaktyczne – ŚWIADOMY SENIOR BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zembrzycach serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy, na spotkania profilaktyczne „ŚWIADOMY SENIOR- BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ”.
Poruszona zostanie tematyka bezpieczeństwa seniorów w obszarze społecznym, zdrowotnym, prawnym, finansowym czy technologii cyfrowych.
Celem spotkań jest wyposażenie seniorów w praktyczną wiedzę pozwalającą na unikanie najpowszechniejszych zagrożeń współczesnego świata. Zaprezentowane zostaną także dostępne formy wsparcia i pomocy dla osób w wieku podeszłym.
Spotkania odbędą się w każdym sołectwie gminy, w terminach podanych na plakacie.
Zwracamy się z prośbą do członków rodzin seniorów, ich sąsiadów lub znajomych, o pomoc osobom zainteresowanym w dotarciu na spotkania.